Pokud používáte Adblock, prosím vypněte ho na mé stránce nebo dejte do Adblock pro mou stránku povolení. Děkuji za pochopení. Velice mě tím podpoříte.

If you're using Adblock, please turn off my website or enter into Adblock permission for my site. Thank you for understanding. Very me that you support.

Posuvníky, skiny, oči ( přepisující )

Nejdříve bych se ráda zmínila o co vlastně jde.


Návod na instalaci formátu .package ZDE.
Jak se soubory rozbalují najdete na Arsepu. 

1. POSUVNÍKY - Jedná se nástroj, kterým upravujete simíky ( posouvače, jednotlivých částí simíka, jinak řečeno slidery ).
 ( na obrázku je vidět, že používám MasterController, který navyšuje posouvání - pro ty, co ho doposud nemají a nevěděly by, proč tam je jiné rozhraní )
Tyto posuvníky jsou ve hře nějak nastavené a Vy si je můžete odemknout tímto programem , který Vám zvýší posouvání 4x. ( Hlídejte si správnou verzi módu k vaší aktualizaci ). Dalším způsobem, jak zvýšit posouvání je MasterController (potřebujete aktuální verzi ke své aktualizace, více na záložce Módy ). Buď necháte aktuální nastavení, které mód má nebo ho lze změnit a to klikem ve hře na počítač a dál v menu pokračujete Nraas / Master Controller / Settings / CAS. Podotýkám, že simíci a objekty mají jiné menu a musíte kliknout právě na počítač.

 


Existuje i Hack, pro odemčení,ale myslím, že v tuto chvíli není potřeba, vše vynahrazuje to o čem jsem tu psala.
Dále si do hry můžete přidat posuvníky nové, Problém je v tom, že jsou pouze dvě volná místa, tudiíž pokud si stáhnete více posuvníků navíc, nahradí některé z posuvníků od EA, například, si stáhnete speciální posuvník na výšku krku a budete mít k tomu další dva posuvníky, takže nakonec tři navíc, nemusí Vám jít třeba nastavení čelistí a podobně, ale 100% Vám něco z posuvníků od EA nepůjde. Museli by jste si simíka nejprve udělat, pak vypnout hru, vložit do Mods / Packages Vámi stažené nové posuvníky a simíka si doupravit. A pořád dokola, vyhazovat je ze složky Packages a zase je tam dávat. 
Já používám čistě jen dva posuvníky navíc. Jedná se o posuvníky uší 2 ze 3, v tuto chvíli neovlivňují ostatní posuvníky od EA.
 ( zde vidíte, že mi u uší přibyly dva posuvníky s jiným názvem a to se objeví i Vám u různých částí těla, záleží na tom, co by jste použily za posuvník )
Navíc s každým  novým dodatkem, se tento počet může změnit. Byla volná 3 místa, teď nějaký čas jsou volná pouze 2 místa. Je s nima celkem potíž, vyžadují speciální mód ( hack ), navíc ne vždy se může stát, že simíka upraveného těmito přidanými posuvníky, při sdílení, ten druhý stáhne a bude ho mít přesně, tak jak jste ho s přídavným posuvníkem upravily.  Ale má to i svou výhodu, v šířce možností ( brada, krk, hruď, čelo, výška postavy, oči atd....

Na dalších tématech se pracuje................

13 komentářů:

 1. Achá,tak proto mi nejde komplet posouvat obočí a horní víčko,takže to s těma posuvníkama na řasy asi nepude :( mno neva

  OdpovědětVymazat
 2. Chci se zeptat když chci ten mastercontroler stáhnout tak na tý stránce mám 4 na download který mám stáhnout na ty posuvky ?

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak získám ty posuvníky co má např. DefinitelySims3Lover. To je přes ten počítač?? Předem děkuji za odpověď :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj.

  Můžeš zkusit právě to přes ten počítač. I Když už se to dá bez toho počíteče - jen přes menu Nraas. Pak jsou posuvníky, které se stahují zvlášť. Zadej si na google do vyhledávače The sims 3 sliders. ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj po dlouhé době ti zas šmejdím na blogu ;) nebudu psát na Fb když blog máš tady...
  Chci se zeptat na co je to vlastně dobré? nejak tomu nechápu tým posuvníkum...MC mám ale tomuhle nejak nerozumím :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to jednoduché, je to prosté :).
   Když si všimneš, tak posuvníky mají urité rozmezí, kam až můžeš je posunout. Jsou z praktických důvodů od Ea omezeny. Ty si díky MC můžeš to rozmezí zvýšit. Tím se ti budou více posouvat a více tvarovat obličej.
   Ale dnes už je to trošku jinak a neděláš to přes počítač.
   rozmezí, které se zadává, tak nejlépe číslo 5 nebo6 - větší číslo už je moc - deformujte to pak obličeje.

   Vymazat
  2. No a jak se to dělá? Já to delám : Funkce podupurne - upravit v CAS - já tam ty čísla měl...jinak už nevim.

   Vymazat
 6. Ahoj, předem ti chci pochválit blog! Našla jsem zde vše co jsem potřebovala, a ještě k tomu pěkně po lopatě!!!
  Mám ale menší problém, z nějakého důvodu mě hra nebere MasterController, přes to že bych měla mít správnou verzi k aktualizaci. Od nraasu mám ještě woohooer(:D) a ten funguje bez problémů. MC se mi ve hře sice načte, ale bez změny na posuvnících. Zkoušela jsem oddělat WR, MC jsem si stáhla znova, ale bez změny. Nevíš co s tím ? Děkuju za odpověď

  OdpovědětVymazat
 7. Anežko Ahoj :). Velice děkuji za komentář :). Už nějakou dobu v Sims 3 netvořím a ani je teď nemám nainstalované. Ale, co vím od posledně, tak MC má vlastně 2 verze a obě by měy být stáhlé a umístěné v Mods. Base and Cheats. Tak na to se podívej, jestli máš stáhlé oboje a ne jen jedno. ;) Jinak zkusit falešnou přeinstalaci. Víc asi neporadím, vzhledem k tomu, že se trojce již nevěnuji, tak nemám přehled, jak to teď funguje a co je nového, jestli nedošlo k nějakým změnám. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ježkova noho! Já měla jen jeden! Tím pádem to bude ten problém! Děkuju!!! (Jinak na 4 se chystám , ale až výjde víc datadisků :)) )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáš vůbec za co :). Hlavně, že se to vyřešilo a jede ti vše,, jak má :).

   Vymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...