Pokud používáte Adblock, prosím vypněte ho na mé stránce nebo dejte do Adblock pro mou stránku povolení. Děkuji za pochopení. Velice mě tím podpoříte.

If you're using Adblock, please turn off my website or enter into Adblock permission for my site. Thank you for understanding. Very me that you support.

Delphy's Sims 3 Pack

Zde je potřebný download ( registration required - nutná registrace ).

Jedná se o program, který převádí formáty sims3pack na formát package.
Program se neinstaluje.
Při jeho spuštění se objeví tabulka a do prvního řádku zadáte složku, ve které máte uložené sims3pack připrvené k instalaci a do druhého řádku zadáte kam chcete, aby se vám sims3pack převedly na formát package. Po té kliknete na Extract.
Sims3packy, které máte již převedeny na formát package můžete smazat.


It is a program that converts formats sims3pack format package.
The program is not installed.
When it starts, the table and into the first row you specify the folder where you saved sims3pack připrvené to install and the second prompt where you want to make you sims3pack transferred to the package format. Then click on Extract.
Sims3packy you have already converted to a format you can delete the package.


Uvedené návody jsou totožné se systémy XP / Vista / 7čky, jen se odlišuje název cesty dle toho, kde máte nainstalovaný systém a jaký máte název Vašich jednotek!

3 komentáře:

 1. Je lepšie keď mám súbor package v hre alebo sim3pack? :)

  OdpovědětVymazat
 2. Je lepšie /bezpečnejšie mať súbor package alebo sim3pack? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj.

   Jak se to vezme. Každý z formátu má své pro a proti. Spoustě lidemse déle hra načítá a více seká, když používají formát package. Ale na druhou stranu se snadněji dohledá chybný download než u sims3packu, ale ten je svým způsobem stabilěnší.

   Vymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...