Pokud používáte Adblock, prosím vypněte ho na mé stránce nebo dejte do Adblock pro mou stránku povolení. Děkuji za pochopení. Velice mě tím podpoříte.

If you're using Adblock, please turn off my website or enter into Adblock permission for my site. Thank you for understanding. Very me that you support.

13. dubna 2012

Omluva / Apology

Omlouvám se za výpadek, ale minimálně týden zde nebudu ( problém s mým počítačem, nejde o vir, ale o chybu, která se objevila po aktualizaci pro windows, která mi znemožňuje pracovat se Simíky a s ostatními programy ), tak se všem předem omlouvám, že nebudu moct komentovat a vidět Vaše krásná díla :). Doufám, že pak vše dohledám a budu se moct podívat na Vaše nové výtvory a pochválit :) Tak Vám přeji úspěšné tvoření, spoustu inspirace. Budu se na Vás všechny moc těšit.

Sorry for the downtime, but at least a week I will not (a problem with my computer, not a virus, but a bug that appeared after the update for Windows that makes it impossible for me to work with the Sims and other programs), so I apologize in advance to all that I can not comment on and see your beautiful work :). I hope that all traced and then I'll be able to see your new creations and praise :) So I wish you a successful creation, a lot of inspiration. I'll see you all very much look forward to.

10 komentářů:

 1. I hope you can get your computer fixed as soon as possible Pet'ka! It is okay if you can't create and comment for a while because I completely understand!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you very much for your Understanding. I take it as a courtesy, notify someone to explain my bad :) inactivity and Avoid the mistakes That I can not comment on the new creation, we all the time in That. :) Very happy with ya'll I say, so you'll miss me :). period of absence can stretch, so I feel like it :) grace report
   Microsoft has once again distinguished himself with an update: D. This happens to me almost every half year. And to this day I never go out of technical support can not answer whether it can also address other than a complete reinstall windows. You know what it is and why an error occurs.

   Vymazat
 2. Hope you get it fixed. Computers can be so temperamental at times especially after updates. I update my Computer manually. I use to have it on automatic update. It would shut down my Pc in the middle of my Sims game. Don't worry about it. We understand.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Also, I do manual updates, but unfortunately one file somehow will not work with another set and so it reports errors and does not want anything to run any program, let alone play. I use Mozilla at the moment a lot of old version. I am a new start.
   Especially thank you very much for your understanding. Are you a seriously golden :)

   Vymazat
 3. I also got this update this week ... since I use the auto updates , my computer did shut down in the middle of my work ,
  Don't know if you already tried it ; but CC cleaner can fix computer errors and not only clean cache , if you click there registry button and run a scan it can find errors and fix it it helped me many times worth the try :)

  OdpovědětVymazat
 4. Mě taky! Kdypak přijdeš a nějakou krásou mě (nás) potěšíš? ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem tu. jen chvilku potrvá než něco vyplodím - teď práce okolo pc a natahání věcí do něj a hlavně, mrknout k Vám všem na blog :)

   Vymazat
 5. Надеюсь у вас скоро все наладится!

  OdpovědětVymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...